تعهد

موضوع تعهد هميشه برايم جالب بوده از وقتی متوجه شدم که تعهد صرف  آورنده آگاهی ست بيشتر جذب شده ام ..... اين به نظرم يعنی اينکه اگه ما در مورد موضوعی کوچکترين آگاهی نداشته باشيم و علاقمند به انجام آن باشيم و گاه حتی علاقمند هم نباشيم ولی تعهد به آن موضوع يا کار و..... داشته باشيم آگاهی به دنبالش می آيد و اين بستگی به خواستن و نخواستن ما ندارد. جالبه نه ... برای منکه خيلی خيلی جاذبه داره و جالبه..... نظر شما چيه؟؟؟؟

/ 4 نظر / 4 بازدید
تسنيم

سلام. اول ممنون از کامنت زيبات. دوم اينکه برام پيش اومده که دیدم تعهد آگاهی آورده . ولی متو جه نشدم چی بستگی به خواستن و نخواستن ما نداره؟ اينقدر خساست به خرج نده ٬ يه کمی بيشتر بنويس ٬ برای من که اين روزها مغزم بد جوری هنک کرده ٬ خيلی روشن نبود. يا حق.

پسرک فضول

سلام ببین منم هنگ کردم منظورت چیه؟ بابا تازه تسنیم بخشی را فهمیده ولی من عاشق سرگشته اصلا هوچ نفهمیدم. یه توضیح کوچیک میدی؟ ارادتمند، پسرک فضول

رضا

سلامم به دوست بسيار عزيزم ... موضوع رابطه ی متقابل تعهد و آگاهی خيلی زيبا و مسئله آموز است . گرچه من بيشتر بر آگاهانه زيستن تاکيد دارم که خود متعهدانه زيستن را در خود جای ميدهد ولی نکته ی خوبی که اشاره کردی هم عين واقعيت است ... خيلی جالب بود ... مومن !

ard

سلام دوست عزيز/ اميدوارم خوب وخوش باشی سال نو را نيامده به تو و خانواده ات تبريک عرض می کنم / موفق و سرفراز باشی/ در ضمن تعهد مسيوليت نيز می آورد