باز هم تمايز

اين تمايز قدرت و برتری می تواند راهی باشد برای آرامش درون و پذيرش انواع و اقسام نگرشها و ديدگاهها و به نظرم کشف اين تمايز می تونه به خيلی ها مخصوصا مردم کشورمون کمک کنه تا بتونيم همديگرروبپذيريم و درکنارتفاوتها درنهايت آرامش ودرايت زندگی کنيم و پويا باشيم. راهی زيبا به سوی موفقيت هم درجنبه ی مادی و هم در جنبه ی معنوی . از وقتی که دارم درموردش کارمی کنم واقعا مطالب جالبی رو درمی يابم.آگاهم که درجنبه های مختلف قدرتمندم ومهارت دارم و درعين حال مفهوم برتری که درزندگی خودم باعث غرور و خود بينی می شود را انتخاب نمی کنم. اين هيولای خود بزرگ بينی عجب مهارتهای شگرفی دارد مدام در اين فکرم که نکنه وارد بازی اين موجود چند هزار سر بشوم؟؟؟؟

/ 4 نظر / 9 بازدید
jalal

سلام....وب جالبي بود.استفاده کردم...اميدوارم موفق باشي..اگه دوست داشتي وب منو هم ببين..دنياي وبلاگنويسي دنياي آزاديه هرکس هم ايده هاي خودشو داره که براش با ارزشن.من فکر ميکنم با اين جديت و پشتکار و وبلاگ نويسي خوبي که داري در کار پيشنهادي من هم حتما موفق ميشي..در ضمن ميدونم که اين نظر من به نوعي تبليغ براي خودم پيش دوستان شما که از وبت بازديد ميکنن هست و به خاطر اين موضوع پيشاپيش عذر خواهي ميکنم....جلال http://ajob4all.persianblog.ir/

hamidreza

در هوايت بيقرارم روز شب/سر ز پايت بر ندارم روز و شب

نسيم مهرباني

سلام دوست خوبم ! بايد خيلي مراقل بشي چون قدرت و برتري خيلي زود بدون اينكه متوجه بشي در قالبي بسيار زيبا به نام عزت نفس و اعتماد به نفس گاهي دامن آدم رو ميگيره و ول نميكنه . اما تمايز بين اين دو خيلي هم سخت نيست هر كاري نياز به تمرين داره ميشه قدرتمند بود و برتر اما خود بزرگ بين نبود ولي حالا كه سخن از برتري هست سوال اينجاست برتري نسبت به چي و كي ؟؟؟ هدف از اين رقابت چي هست ؟ به كجا چنين شتابان ؟؟؟ .......... دلشاد باشي و پاينده از اينكه فرصت گفت و گو ي با سخنان شيرين ايجاد ميكني بي نهايت سپاسگزارم .

ard

سلام دوست عزيز/ وای که چقدر به اين برتری و قدرت درونی احتياج دارم / دعا کن جور بشه