امروزداشتم برای يکی ازداوطلبين در مورد نحوه ی برخورد با بچه های انجمن توضيح می دادم. جالبه خيلی جالبه که ما با زمينه هايی که در آنها بزرگ و تربيت شديم، همه چيزها را می بينيم ساختار، کاملا معلوم است فقط کافی ست که برخوردی پيش بيايد تا بفهمی طرف مقابلت چگونه نگاه می کندو ما چگونه بايد برخورد کنيم .در اين مورد هم همينطور، ببينيد بچه ها کارهای زيادی انجام می دهند از جمله گدايی البته بماند که از نطر تعريف کلمه ی کار گدايی اصلا شغل نيست همش گيرنده گی ست و دهنده گی طبق تعريف، در کار نيست .بگذريم اين عزيز دلمان با يکی از بچه های غربتی مان که کارش گدايی ست و سرو وضع نامرتب و کثيفی دارد چنان غير حرفه ای برخورد کرد که می شد آسيب وارده را کاملا حس کرد .دختر کوچولو می گفت من خيلی بدم،باهام حرف نزنيد .(اينرا بگويم که کار ما تاييد نفس گدايی نيست بلکه معتقديم که کارهای فرهنگی آهسته جواب می دهند و بايد بايد پرحوصله بود و آرام پيش رفت.)

/ 3 نظر / 7 بازدید
dark lord

سلام خوبی؟ منم خوبم. وبلاگ باحالی داری يه سری هم به من بزن خوشحال ميشم بای...

بوستان عشق

سلامی به گرمی عشق بر همراهان عزیز حلول ماه مبارک رمضان، پیشاپیش بر شما مبارک باد حضورت را بر دیده منت نهادم به امید حق بعد از ماه مبارک خدمتان می رسم پیامبر اکرم(ص): خداوند در هر شب ماه مبارک رمضان می گوید:« به عزت و جلالم سوگند، به فرشتگان فرمان داده ام درهای آسمان را بر روی بندگان دعا کنند من بگشاید». امام حسن(ع): خداوند ماه مبارک رمضان را میدان مسابقه ای برای آفریدگان خود قرار داده تا با طاعتش برای خشنودی او از یکدیگر پیشی گیرند.

رضا خادم نمازخانه

سلام واقعا کار تربیتی صبر و حوصله می خواهد. ببخشيد که دير سر زدم. چند هفته سرم خيلی شلوغ بود و تا چند هفته ديگه هم نمی توانم آپ کنم.